Twoja szansa trafić na Silicon Valley Open Doors

Nasi partnerzy zapraszają wszystkich startupowców do udziału w programie SVOD. Program grantowy jest częścią cyklu wydarzeń, mających na celu wesprzeć rozwój SVOD w Europie. 

http://www.svod.org/presenting-companies/for-startups/ 

Do 20 maja trwać będzie nabór wniosków w ramach programu akceleratora biznesu GrowthUP. Jest to program dla startupów z Europy Środkowej. Jeżeli twój startup pochodzi z następujących krajów: Polska, Rumunia, Serbia, Chorwacja, Czechy, Estonia, Węgry, Łotwa, Litwa, Czarnogóra, Albania, Bośnia i Hercegowina lub Bułgaria, to ty możesz wziąć udział w programie. 

Możesz skorzystać z okazji i zostać jednym z 25 startupów, które wezmą udział w konferencji (Silicon Valley Open Doors). W ramach programu wsparcia dla startupów, GrowthUP pokryje koszt biletu na konferencję (około $1,500) dla trzech projektów. 

SVOD to nie tylko wspaniała okazja by poznać ok 500 założycieli innych startupów, 50 guru świata hightech, to również doskonała szansa, żeby poznać inwestorów. Całą listę aniołów biznesu, którzy wezmą udział w konferencji, można znaleźć pod tym linkiem. 

http://www.svod.org/companies/funds/ 

Jeżeli Twój start-up jest w fazie »zasiewu« (seedowej), A lub przed faza B wyślij nam informacje o swoim startupie na info@svod.org, jako temat wiadomości należy wpisać »Grant from GrowthUP«. Zespół skrupulatnie sprawdzi każdy wniosek i wybierze 3 najbardziej interesujące i obiecujące projekty. 

Spiesz się, termin nadsyłania wniosków upływa 20 maja. 

Więcej możesz przeczytać na http://www.svod.org/